Hlavná stránka > Šťastné a tradičné

Dnes je streda 26.02.2020, meniny má Viktor, zajtra Alexander

Vyberte si z ponuky
Vianočne darčeky Prekvapenie Vianoce a Tradicie Súťaž Recepty Vianočné ankety Vianočné hry Vianočné pesničky Vianočné koláče Vánoční cukroví Vianočné jedlá
Naši partneri
MediaMenu.sk - všetko pre reklamu

vianoce Šťastné a tradičné

Už čoskoro nás čaká jedno z najpokojnejších období v roku – Vianoce. K nim samozrejme patrí sneh, veľa svetiel a neopakovateľná atmosféra. Práve tú k nám každoročne prinášajú tradičné vianočné trhy.

Trhy zvyčajne začínajú väčšinou už niekoľko dní pred koncom novembra. V Bratislave to je 21. novembra, v Trnave o niečo neskôr, 28. novembra. V Nitre začnú až 30. novembra, Žilina sa pridá 1. decembra a Košice 5. decembra. V Poprade začnú trhy najneskôr, zhruba v polovici decembra.

Hoci trhy na Slovensku nie sú také veľké a slávne, ako v okolitých krajinách, aj tu môžu ľudia zažiť krásnu zimnú sviatočnú atmosféru. Aj v tom najmenšom meste dokážu trhy vylákať ľudí na pohár vareného vínka, lokšu, alebo iné slovenské jedlo. Na trhoch ale nájdete omnoho viac, než len dobroty na zahriatie. V stánkoch ponúkajú svoje výrobky aj naši remeselníci. Práve tu môžete objaviť originálny darček, aký bežne v obchode nekúpite. Tradiční remeselníci totiž majú väčšinou z každého výrobku iba niekoľko kusov. Často sa tak dostanete k jedinečnému predmetu, ktorým potešíte seba a svojich blízkych.

Nenechajte si teda znechutiť Vianoce otravnými reklamami a príďte si vychutnať pravú atmosféru sviatkov na vianočné trhy do vášho mesta.
Do Vianoc zostáva:
301 dní, 22 hodín, 7 minút
Články

Vianočné pesničky

Vianočné pesničky ktoré sprijemnia najkrajsie sviatky roka .

Kokosky

Cukr s bílky šleháme tak dlouho, až vznikne pevný sníh, nakonec volně zamícháme strouhaný kokos. ...

Důlkové koláčky

Všechny suroviny zpracujeme a necháme odležet. Děláme malé kuličky, do kterých uděláme měchačkou dů...
 

|

Copyright © 2020 vianocedarceky.sk
E-mail:
Generovane 0.0137s, 6 queries
Igift.sk - Veselé originálne darčeky Vianočné stromčeky a dekorácie DARČEK Vianočné darčeky