Hlavná stránka > Dokonalý vianočný plán

Dnes je pondelok 26.08.2019, meniny má Samuel, zajtra Silvia

Vyberte si z ponuky
Vianočne darčeky Prekvapenie Vianoce a Tradicie Súťaž Recepty Vianočné ankety Vianočné hry Vianočné pesničky Vianočné koláče Vánoční cukroví Vianočné jedlá
Naši partneri
MediaMenu.sk - všetko pre reklamu

vianočný plan hlavny obj

Dokonalý vianočný plán
Každý rok si sľubujete zvládnuť vianočné sviatky v pohode a bez stresu a nikdy to nevyjde podľa Vašich predstáv? Ponúkame Vám dokonalý vianočný plán, ako zvládnuť prípravy na najkrajšie sviatky roka .

Čo by ste mali zvládnuť

do prvej polovice novembra :

Ak nepečiete doma, je najvyšší čas si objednať vianočné koláče u profesionálnej cukrárky . Na webových stránkach nájdete kontakty na cukrárne, z ktorých si istotne vyberiete .

do konca novembra :

Prvá adventná nedeľa v tomto roku pripadá na 28.11.2010 . Odporúčame Vám naplánovať si veľké upratovanie na sobotu 27.11.2010. Dva- tri dni pred veľkým upratovaním si pripravte zoznam čistiacich prostriedkov . Je dobré mať všetky potrebné saponáty , čistiace spreje po ruke. Ušetrí Vám to nervozitu, čas ale aj peniaze. Pokúste sa zapojiť do upratovania všetkých členov Vašej rodiny. Vy by ste im mala po dobrom nedeľňajšom obede oznámiť

vopred pripravený plán :

čo, kde a kedy bude každý člen rodiny robiť. Istotne všetci radi pomôžu :);.
Pripravte adventný veniec so štyrmi sviečkami.
Vianočný darček

Ak patríte medzi tých šťastlivcov, ktorí si zakúpili darček v letných mesiacoch, máte určite o jednu starosť menej. Ak ešte darček nemáte , odporúčame nákup práve na november. Ponúkame Vám tipy na ten správny darček. Celkom určite urobí radosť Vašim najbližším oblečenie, zaujímavá kniha, značkový parfum, alebo bežná kozmetika, klenoty, hodinky , CD, DVD či mobilné telefóny.

Ak hľadáte skutočne originálny darček, pod vianočný stromček – kúpte zážitok! Zážitok namiesto tradičných hmotných darčekov. Táto forma darčeku si u nás veľmi rýchlo získava na popularite.
Zážitková spoločnosť www.ADINA.skVám ponúka darčeky plných dobrodružstiev, adrenalínu, zábavy, ale tiež romantiky a oddychu. Let balónom , jazda na Ferrari, pilotom na skúšku , tandemový zoskok, off road, paintball, barmanský kurz, kurz autoškoly, ochutnávku lahodnej čokolády, romantický víkend na hrade a kaštieli alebo deň bagristu - skvelý tip na darček pre Vášho šéfa : -)

Vami vybraný zážitok bude pekne zabalený v darčekovej krabičke, previazaný stuhou a doručený na Vami uvedenú adresu .
Pokiaľ využívate internetové obchody, je najvyšší čas zavolať alebo zaslať svoju objednávku. Internetové predajne väčšinou oznamujú na svojich webových stránkach termín 15. decembra ako posledný garantovaný deň dodania darčeku do 24.12. Samozrejme môžete využiť aj negarantovanej dodávky, ale to podstupujete s rizikom, či Vám Váš balíček pošta doručí včas.

do prvej polovice decembra :

Napíšte si nielen zoznam vianočných koláčov, ktoré by ste chcela napiecť , ale aj zoznam všetkých ingrediencií , ktoré budete na pečenie potrebovať.

Jeden deň si urobte cestá , vo fólii ich uchovajte v ľadničke a druhý deň ich upečte . Linecké kolieska, hviezdičky môžete v rámci Vašich časových možností zlepovať marmeládou . Do Vianoc zmäknú a budú chutiť vynikajúco. Koláče, ktoré budete plniť krémom , stačí naplniť a ozdobiť týždeň pred Vianocami.

Nákup stromčeka a vianočnej hviezdy

Sviatočnú vianočnú atmosféru si môžete dotvoriť prostredníctvom kvitnúcej izbovej rastliny - vianočnej hviezdy (Euphorbia pulcherrima) v červenej farbe , fialovej, bielej alebo ružovej. Vianočná hviezda patrí k najobľúbenejším sviatočným okrasám domácností.

Vianočný stromček rozhodne kupujte vo vonkajšom predaji . Mal by mať zdravú, nepoškodenú kôru a rovnomerný tvar. Nekupujte ihličnan zabalený v sieťke, aj keby ho ponúkali za veľmi atraktívnu cenu. Do sieťky ho nechajte zabaliť až po dôkladnom prezretí.
Vyzdobte si Váš byt, okná , na vchodové dvere zaveste veniec. Do okien dajte svietniky.

A zasa to upratovanie

„Stále iba upratujem „ : - ( v skutočnosti Vám táto veta pomôže udržať relatívny poriadok v domácnosti. Nedovoľte veciam , aby sa zhromažďovali a voľne povaľovali . Priebežne vysávajte, žehlíte, prezlečte postele .

Nakúpte posledné darčeky

najlepšie v celkom netradičnom čase. Zistite si otváracie doby obchodov, v ktorých plánujete zakúpiť chýbajúci darček . Nakúpte v noci a nemusíte sa predierať v dave cez dennú otváraciu dobu.
Poverte svojho partnera nákupom potravín na vianočné sviatky. Nezabudnite na imelo, vetvy, oriešky a sušené ovocie.

Vianočné pozdravy Vašim blízkym

rozošlite poštou, alebo mailom. Bezplatné zasielanie vianočných pozdravov cez internet je čoraz populárnejšie, ale pohľadnice zasielané poštou sú osobnejšie a nesú v sebe oveľa väčšie čaro, ako pohľadnice mailové alebo sms-ky

5 dní pred Vianocami

Ak máte ešte čas a chuť, urobte nepečené vianočné koláče. Zákusky a koláče, ktoré ste napiekli pred 14 dňami naplňte krémom a ozdobte. V chlade sa do Štedrého dňa už nič nepokazí.
Dokúpenie drobností
Zistite, ako ste na tom so zásobami stúh, vianočných papierov, vianočných servítkov. Máte ešte dostatok času tieto potrebné maličkosti zakúpiť. Takisto požiadajte manžela, aby vykonal kontrolu funkčnosti vianočných svetiel ,žiaroviek . Predídete tak nepríjemnému prekvapeniu, kedy vás zradia v tu najnevhodnejšiu chvíľu.

Najneskôr 3 dni pred Štedrým dňom zabaľte do vianočného papiera, krabičiek alebo do vianočných taštičiek väčšinu Vašich darčekov. Nezabudnite na vianočne nálepky a menovky na darčeky. Vyzdobte vianočný stromček .

Štedrý deň

Nepoznáme presne vaše rodinné tradície, ktoré každoročne udržujete. V každom prípade Vám prajeme, aby ste si užili spolu s Vašimi najbližšími pohodovú vianočnú atmosféru , ktorú bude umocňovať radosť pokoj, porozumenie, šťastie a láska.
Do Vianoc zostáva:
119 dní, 20 hodín, 27 minút
Články

Vianočné pesničky

Vianočné pesničky ktoré sprijemnia najkrajsie sviatky roka .

Kokosky

Cukr s bílky šleháme tak dlouho, až vznikne pevný sníh, nakonec volně zamícháme strouhaný kokos. ...

Důlkové koláčky

Všechny suroviny zpracujeme a necháme odležet. Děláme malé kuličky, do kterých uděláme měchačkou dů...
 

|

Copyright © 2019 vianocedarceky.sk
E-mail:
Generovane 0.0155s, 6 queries
Igift.sk - Veselé originálne darčeky Vianočné stromčeky a dekorácie DARČEK Vianočné darčeky